HAKKIMIZDA

1984 yılında GÜLCEPINAR MUTFAK EŞYALARI DAĞITIM PAZ. SAN. VE LTD ŞTİ. unvanı ile Ankara'da kurulmuştur. 1986 yılında şirket unvanı YAĞMUR İNŞ.TAAH. TİC. LTD.ŞTİ olarak; 1990 yılında ise YAĞMUR İNŞ.TAAH. TİC. ve SAN. LTD.ŞTİ olarak değiştirilmiştir. Faaliyeti süresince Ankara'da 210 konut inşaatı, 108 adet işyeri inşaatı ve toprak mahsulleri ofisi, Köy Hizmetleri Müdürlüğü, Kara Harp Okulu ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı gibi bir çok kurum adına inşaat ve taahhüt işleri yapmıştır.

2008 yılında, şirketin şuan ki ortakları Selim Aydın ve Özgür Aydın tarafından devralınmıştır. 2009 yılı itibari ile şirket unvanı YAĞMUR İNŞ. TAAH. TEMİZLİK GIDA TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. olarak değişmiş olup şirket ticaret merkezi Eskişehir'e taşınmıştır. Eskişehir’de Özel Ümit Hastanesi inşaatı, PWT-ALKE Arıtma Tesisleri inşaat işleri, Anadolu Üniversitesi Porsuk Meslek Yüksek Okulu tadilatı ve Özel Ümit Hastanesi kantin ve yemekhane işletmeciliği gibi projeler üstlenmiştir.

Standartları aşan bir kalite anlayışını benimseyen Yağmur İnşaat, özellikle büyük ölçekli konut projeleri, taahhüt projeleri konularında kayda değer bir bilgi birikimine sahiptir. Kaliteli hizmet sunmak amacıyla her zaman sektörel alandaki teknolojileri yakından takip etmektedir. Kurulduğu günden bu yana, doğru prensiplerinden taviz vermeden çalışan Yağmur İnşaat, değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmektedir.

VİZYONUMUZ

Güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunarak; kalitesini, başarı ve hedeflerini yükselen bir grafik üzerinde tutmayı ve önümüzdeki yıllara taşıyarak sürekli büyüyen bir firma olmayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak; kaliteli hizmet anlayışı içerisinde, mevcut ve yeni ürünleri ile faaliyet bölgelerinin gelişiminde önemli roller almak, sürekli girişimci olmak ve inşaat sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmak,